O Mnie

Krótko o Mnie

Witaj, mam na imię Konrad i chciałbym pomóc Ci w drodze do doskonalenia Twojej wiedzy. Pomogę Ci zdobyć nowe informacje z zakresu jakości oraz rozwijania Twoich umiejętności jako managera i osoby zarządzającej zespołami. Pokaże Ci, że warto rozwijać Swoje umiejętności oraz poszerzać wiedzę z zakresu zarządzania jakością i zespołem. Pamiętajcie nigdy nie jest za późno, aby zacząć pracować nad Sobą.

Kariera zawodowa

Moja kariera zawodowa od wielu lat związana jest z zapewnieniem jakości. Swoje umiejętności rozwijałem w branżach takich jak automotive lub konstrukcje stalowe. Od dłuższego czasu jestem też przedsiębiorcą, w tym czasie udało mi się strwożyć dwie firmy z branży druku 3D i nowoczesnych technologi. Moje Firmy obsłużyły już setki klientów dzięki stworzeniu ponad 5000 wydruków przestrzennych. Od pewnego czasu jestem również inwestorem w sektorze nieruchomości.

Wykształcenie

Ukończyłem studia na Politechnice Łódzkiej na wydziale International Faculty of Engineering z zakresu Mechanical Engineering and Applied Computer Science na Politechnice Łódzkiej również rozpocząłem studia Doktoranckie z zakresu mechaniki płynów. Swoją wiedzę zdobywałem również na uczelniach w Danii i Rosji co pozwoliło mi poszerzyć swoje horyzonty i zmotywowało mnie to rozpoczęcia swojej drogi przedsiębiorcy.

Mam za sobą również wiele szkoleń z zakresu ISO, spawalnictwa, samorozwoju i doskonalenia umiejętności managerskich.

Blog

Na tym blogu znajdziecie wiedzę z zakresu zarządzania jakością, poznacie narzędzia jakościowe, lean management i six sigma, ale również podzielę się z wami moimi przemyśleniami i wiedzą z zakresu zarządzania zespołem oraz rozwoju osobistego.

Współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą zapraszam Cię do kontaktu. Możesz do Mnie napisać na maila konrad@managerjakosci.pl odpiszę na pewno w ciągu 24 godzin.