Wózki narzędziowe

Aby utrzymać obszar produkcji w odpowiedniej harmonii i zorganizowaniu niezbędne jest zagospodarowanie przestrzeni w sposób efektywny. Wiele razy spotykałem się z sytuacją gdzie sposób składowania oraz przygotowywania materiału przeznaczonego do produkcji był nieodpowiedni.  Złe magazynowanie ogranicza przestrzeń roboczą i może doprowadzić do uszkodzenia magazynowanych komponentów.

Stanowisko Montażowe

Zgodnie z zasadami 5S oraz Lean Manufacturing powinniśmy maksymalnie wykorzystać obszar przeznaczony na produkcję i pozbawić go niepotrzebnych elementów. Właśnie dlatego tak ważne jest wykorzystanie odpowiednich wózków oraz budowa jak najbardziej wydajnego i ergonomicznego stanowiska pracy. Przez lata pracy zrozumiałem, że każda linia produkcyjna jest inna. Moim zdaniem nie ma narzędzi magazynowych i stanowisk uniwersalnych. Dlatego swoim klientom postanowiłem oferować rozwiązania szyte na miarę. Oferuję rozwiązania w postaci konstrukcji które mogą służyć do budowy stanowisk montażowych lub jako specjalne wózki do przewożenia materiału i jego magazynowania .

Stanowisko montażowe

Dzięki zastosowaniu indywidualnego podejścia i zbadaniu wszystkich potrzeb klienta jestem w stanie przygotować i zaprojektować ergonomiczne stanowisko pracy. Takie stanowisko poprawi nie tylko jakość ale i wydajność pracy co przełoży się na oszczędności a w perspektywie czasu wygeneruje daleko idące zyski.

 

Już teraz zamów wózki narzędziowe do swojej firmy ! Skontaktuj się ze Mną !